• TADDY

5 põhjust, miks sa peaksid välimeedia oma järgmisesse kampaaniasse kaasama


Source : Global.com

Enamik inimesi kellele mainida sõna välimeedia (edaspidi OOH – out of home advertising), mõtlevad nad kõikjal olevatest suurtest reklaamstendidest, mis ääristavad maanteid, kaunistavad majade seinu või ripuvad sildadel. OOH on kasvanud palju suuremaks ja on rohkemate võimalustega kui lihtsalt suured reklaambännerid. OOH reklaami võib kohata igal pool: bussipeatustes, taksodes, prügikastidel, ostukeskustes ja isegi põrandatel.


1. Rohkem mõju


Erinevalt muudest meediumitest pole OOH reklaamide puhul tarbijal võimalik valida, kas nad näevad või ei näe reklaami. Välimeedia reklaampinnad on osa keskkonnast ja infrastruktuurist, seega pole neid võimalik ignoreerida. Need pakuvad palju rohkem mõju su kampaaniatele ja seda pikema perioodi jooksul. Seda kuidas maksimeerida välimeedia efektiivsust, loe lähemalt : Mida silmas pidada oma järgmise välimeedia kampaania loomisel?


2. Vähem konkurentsi


Kasutades reklaamiks teisi meediumeid, näiteks televisioon või ajakirjandus, tähendab võitlust tarbija tähelepanu eest ka kogu meediumi muu sisuga. OOH reklaamid on reeglina oluliselt loovamad ja kaasa haaravamad, kuna need suuremad ja nö üksikud ning tõmbavad eos tarbija tähelepanu.


3. OOH reklaamid on kuluefektiivsemad


USA välimeedia assotsiatsioon on leidnud, et OOH reklaamid teenivad tagasi 5.97 dollarit iga kulutatud 1 dollari kohta. Mida rohkem kulutad välimeedia reklaamile, seda suurem on ka teenitud tulu.


4. Suurem reach


OOH reklaam on meetod, mille abil jõuad efektiivselt suurema tarbijaskonnani. Nende abil on sul võimalik tabada raskesti kättesaadavaid inimesi, näiteks tihedad reisijad või kesklinnast kaugel elavad inimesed. OOH reklaamide eeliseks on jõudmine laia tarbijaskonnani odavama hinnaga.


5. Suur mõju teekonnal ostuni


Asukoht, asukoht, asukoht – see ei ole oluline ainult kinnisvaras, vaid ka OOH reklaamide puhul. Miks? See mõjutab tarbijaid kõikides staadiumites kuni tehinguni. Üle 70% ostudest teevad inimesed väljaspool ostukeskuseid ja poode. Välimeedia reklaamid on tihti ostule mõtlemise initsiaatoriteks. Samuti on OOH reklaamid heaks meediumiks, et viia tarbija reaalse ostuni. Loe ka : 5 disaini nippi eduka välimeedia kampaania loomiseks


Kasuta OOH reklaame, kas osana kampaaniast või tee neist kogu kampaania


OOH reklaamid tõstavad su sõnumi ulatust, viivad tarbija tegutsema ja seda kõike hinna juures, mis annab palju ruumi hea ROI saavutamiseks. See on ka põhjus, miks OOH on üks kiiremini kasvavaid turunduskanaleid ja miks peaksid kaaluma OOH reklaame oma järgmiseks kampaaniaks.


Kust leida reklaampindasid


Õigete pindade leidmine võib olla väga keeruline ning võib tekitada palju küsimusi. Kellelt küsida, kuidas pind üles saada, kui palju see maksab ja kuidas jõuda õige sihtgrupini? Need on vaid mõned küsimused, mis OOH kampaania tegijat painab. Selleks, et kampaania korraldamine oleks lihtsam, kiirem ja odavam, kasuta Taddy platvormi. www.taddy.ee.

Küsi personaalset kampaaniat info@taddy.ee

Meie teeme välimeedia kampaania läbiviimise lihtsaks.


Kas see oli kasulik? Jaga seda postitust. Aitäh!